Flash News
No posts found
Üye değilsin. Giriş yap yada Üye ol!
Left Title
 • Mobil Oyunlar

  En güncel mobil oyun haberlerini Durmaplay'den takip edin! İncelemeler, hileler ve tanıtımlarıyla beraber Mobil Oyun bölümümüz açıldı!

  Hemen Ziyaret Edin!
 • Filmler

  En son çıkan filmleri, sizin için Durmaplay'de listeledik! Durmaplay'in Sinema bölümünü mutlaka ziyaret edin!

  Durmaplay Sinema Köşesi
Right Title
 • Oyun E-Pinleri

  Oyun CD-KEY'leri ve E-Pinleri için en uygun fiyat garantisiyle Durmaplay'i kullanın!



  Durmaplay.com

 • Gezi – Seyehat Köşesi

  Dış ülkeler hakkında çok detaylı bilgi almak için, gezi bloğumuzu ziyaret edin. Sizler için dünyanın tüm ülkelerini inceliyoruz ve yazıyoruz!

  Durmaplay.com

Ubisoft The Crew için En az 2.5 milyon satış bekliyor!

Şu an için tek rakibi NFS serisi olan The crew, ubisoft’un verdiği habere göre 6 ay ileriye ertelendi. Oyuncuları sadece video ve resimleriyle bile azdırmayı başaran oyun yetkilileri firma ubisoft, dün yaptığı basın açıklamasında the crew’e de yer verdi. Genel satış rakamlarını açıklayan firma, the crew’in de bazı bilgilerini gün yüzüne çıkarttı.

İlgi çekici bir oyun olan The crew, gerçek şehirleri göz önünde bulundurarak yapılmış bir oyun. Arkasında dev gibi ubisoft firması olduğu sürece bu tarz yarış kategorisinde her zaman bir numarayı alacağına da eminiz. Her ne kadar olumlu yorumlarla karşılanıyor olsa da bir assassin’s creed yada watch dogs değil.

Ubisoft, genel olarak 2.5 milyon adet satması beklenilen oyunu maksimum 3.5 milyon olarak göz önünde bulunduruyor. Oyunun internet ortamında aktif hayran kitlesi 1 milyonu geçkin olsa da satış istatistiği, bu tarz araba yarışı oyunlarını da göz önünde bulundurduğumuzda maksimum 3.5 milyona kadar ulaşacaktır.

The crew oynayabilmek için her an internet bağlantınızın olması gerekiyor. Bu satışları düşürecek bir ayar.